Вие сте тук: НачалоНовиниЮноши старша възрастВиктория Волей даде само 21 точки на съперник, продължава без загубен гейм (СНИМКИ)

Виктория Волей даде само 21 точки на съперник, продължава без загубен гейм (СНИМКИ)

03 Ноември 2019

Виктория Волей (Пловдив) постигна втора поредна убедителна победа от новия сезон в държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст.

В мач от втория кръг на Група В пловдивчани разгромиха състава на Пан волей (Панагюрище) с 3:0 (25:10, 25:7, 25:4) гейма. Двубоят се игра в зала „Арена Асарел“ в Панагюрище, като възпитаниците на треньора Атанас Митрев позволиха на домакините да отбележат едва 21 точки.

Така Виктория Волей е лидер с пълен актив от 6 точки и без загубен гейм до момента.

В следващия кръг е пловдивското дерби между Виктория Волей и ПСК Локомотив, което ще се играе на 10 ноември от 14 часа в залата на СУ „Цар Симеон Велики“.