Вие сте тук: НачалоНовиниЮноши старша възрастВиктория Волей приключи есенния полусезон без загубен гейм (СНИМКИ)

Виктория Волей приключи есенния полусезон без загубен гейм (СНИМКИ)

25 Ноември 2018

Виктория Волей (Пловдив) записа четвърта поредна победа без загубен гейм от началото на сезона в държавното първенство при юношите старша възраст.

В двубой от 5-ия кръг на Група В възпитаниците на треньора Атанас Митрев надиграха категорично Пан Волей с 3:0 (25:14, 25:9, 25:23) гейма. Мачът се игра в зала „Арена Асарел“ в Панагюрище, като с тази среща приключи есенният полусезон.

Пловдивчани са убедителен лидер с пълен актив от 12 точки и 12:0 геймова разлика.