Вие сте тук: НачалоНовиниЮноши старша възрастВиктория Волей продължава без загубен гейм при старшата възраст (СНИМКИ)

Виктория Волей продължава без загубен гейм при старшата възраст (СНИМКИ)

18 Ноември 2018

Виктория Волей (Пловдив) продължи серията си без загубен гейм в държавното първенство при юношите старша възраст.

В двубой от четвъртия кръг на Група В възпитаниците на треньора Атанас Митрев надиграха категорично Родопа (Смолян) с 3:0 (25:19, 25:20, 25:23) гейма. Двубоят се игра в залата на СУ „Цар Симеон Велики“ в Пловдив.

Това бе трети пореден успех на пловдивчани, които са убедителен лидер с 9 точки (мач по-малко) и 9:0 геймова разлика.

В следващия кръг на 25 ноември Виктория Волей гостува на Пан волей в „Арена Асарел“ в Панагюрище.