Вие сте тук: НачалоНовиниЮноши старша възрастВиктория Волей разгроми Родопа за 66 минути

Виктория Волей разгроми Родопа за 66 минути

29 Октомври 2017

Виктория Волей (Пловдив) постигна втора поредна убедителна победа в държавното първенство за юноши старша възраст.

В мач от втория кръг на Група В „викторианците“ се наложиха над Родопа (Смолян) с 3:0 (25:19, 25:8, 26:16) гейма. Двубоят в залата на СУ „Цар Симеон Велики“ приключи за 66 минути.

Така Виктория Волей е с пълен актив от 6 точки и 6:0 геймова разлика.

Най-резултатен в мача стана Алберт Албаадж с 14 точки (2 блока, 2 аса от сервис, 43% успеваемост в атака). Дамян Огнянов добави 10 точки за успеха (1 блок, 60% успеваемост в атака).