Вие сте тук: НачалоНовиниМомчета до 15 год.Кадетите на Виктория Волей се класираха за зона без допусната загуба (СНИМКИ)

Кадетите на Виктория Волей се класираха за зона без допусната загуба (СНИМКИ)

Категория Момчета до 15 год.
05 Март 2019

Днес се изигра последният мач от финалната шестица в регион Тракия от държавното първенство по волейбол за кадети (момчета, родени през 2003 и 2004 година).

Надпреварата приключи в Пловдив, а домакини бяха двата местни клуба – Виктория Волей и ВК Строител.

В последния двубой Виктория Волей победи съгражданите си от ВК Строител с 3:0 гейма и без допусната загуба се класира на първо място в турнира. Малките „викторианци“ бяха водени от треньора Димитър Узунов, с помощник-треньор Антон Костадинов.

На второ място  във финалната 6-ца остана тимът на Хебър (Пазарджик). Така двата отбора, заели първите две места, се класираха директно за зоните, които ще се проведат през месец май.

На трето място в турнира приключи Родопа (Смолян), а четвъртото място зае ВК Строител. Тези два отбора ще играят допълнителни квалификации за влизане в зоните.

Пети и шести в Пловдив останаха съответно Левски (Карлово) и Велинград Волей (Велинград), които приключват участието си през настоящия сезон.