Вие сте тук: НачалоНовиниМомчета до 15 год.
Младите таланти на Виктория Волей Георги Димитров (роден 2002 година) и Владимир Гърков (роден 2003 година) спечелиха безапелационно международния турнир по плажен волейбол в Божурище.
Виктория Волей (Пловдив)заслужи сребърните медали от държавното първенство по волейбол за прекадети (момчета до 14 години), което приключи в Смолян.
Виктория Волей (Пловдив) се класира за финала в държавното първенство по волейбол за прекадети (до 14 години), което се провежда в момента в Смолян.
Виктория Волей (Пловдив) се класира за полуфинала в държавното първенство по волейбол за прекадети, което се провежда в момента в Смолян.
Виктория Волей стартира с трудна, но сладка победа във финалния  турнир от държавното първенство по волейбол за прекадети.