Вие сте тук: НачалоНовиниМомчета до 13 год.Момичетата на Виктория Волей дебютираха в регионалното първенство (СНИМКИ)

Момичетата на Виктория Волей дебютираха в регионалното първенство (СНИМКИ)

Категория Момчета до 13 год.
25 Март 2018

Отборът на Виктория Волей (Пловдив) направи дебютното си участие в регионалното първенство за момичета до 13 години.

Възпитаничките на треньора Драган Иванов завършиха на 3-о място в турнира, който се проведе днес в залата на СУ „Цар Симеон Велики“ в Пловдив.

Виктория Волей отстъпи на Асеновец (Асеновград) с 1:2 гейма, а след това малките „викторианки“ загубиха и от съгражданките си от Марица с 0:2. В третия мач Марица победи Асеновец с 2:0 гейма.

Левски (Карлово) беше четвъртият отбор в групата, но той не се яви в турнира.

Марица и Асеновец продължават в следващия етап от първенството, докато Виктория Волей ще спори за разпределение на местата от 5-о до 8-мо в региона (ако такъв турнир бъде организиран).

„Резултатите са абсолютно закономерни, с оглед на възможностите ни. На този етап не може да искаме повече от нашия отбор, който изигра първите си официални мачове“, заяви треньорът на Виктория Волей Драган Иванов.