Вие сте тук: НачалоНовинидруги новиниРозалин Пенчев с 25 точки при драматична загуба в Аржентина

Розалин Пенчев с 25 точки при драматична загуба в Аржентина

Категория други новини
29 Януари 2018

Българският национал Розалин Пенчев изигра страхотен мач за Персонал (Боливар), но въпреки това тимът му претърпя драматична загуба с 2:3 гейма.

Шампионите отстъпиха на Обрас Волей с 2:3 (26:24, 25:17, 19:25, 21:25, 15:10) гейма като гости в двубой от поредния кръг на аржентинската волейболна лига.

Юношата на Виктория Волей (Пловдив) стана най-добър реализатор за Персонал с 25 точки (1 блокада, 63% успеваемост в атака). Топ реализатор в мача стана Хавиер Хименес от отбора на Обрас с 28 точки (4 аса, 2 блокади и 59% ефективност в нападение).

Персонал (Боливар)е на трето място във временното класиране с актив от 34 точки.