Вие сте тук: НачалоНовинидруги новиниРозалин Пенчев спечели бронз за Купата на Аржентина

Розалин Пенчев спечели бронз за Купата на Аржентина

Категория други новини
27 Октомври 2017

Националът Розалин Пенчев спечели бронзов медал от турнира за Купата на Аржентина по волейбол.

Посрещачът и неговият Персонал (Боливар) победиха Либертад Бурги с 3:0 (26:24, 26:24, 25:20) гейма в малкия финал на надпреварата и приключиха на третото място.
Розалин Пенчев, който тръгна към големия волейбол от родния си Виктория Волей (Пловдив), бе на терена в първите два гейма и записа 6 точки в актива си (1 ас).

С третото си място Персонал подобри класирането си от миналата година, когато завърши четвърти.