Вие сте тук: НачалоНовиниМъжеТрета поредна победа за Виктория Волей във Висшата лига (СНИМКИ)

Трета поредна победа за Виктория Волей във Висшата лига (СНИМКИ)

Категория Мъже
09 Февруари 2018

Виктория Волей (Пловдив) постигна трета поредна победа след подновяването на сезона в мъжката Висша лига.

Възпитаниците на треньора Атанас Митрев надиграха ВК Попово 09 с 3:0 (25:22, 25:17, 26:24) гейма като гости в мач от 10-ия кръг на Група В. Пловдивчани не оставиха съмнение в по-голямата си класа и приключиха двубоя в Попово точно за 70 минути.

По този начин Виктория Волей се „бетонира“ на 3-о място във временното класиране с актив от 16 точки (5 победи и 4 загуби). Четвъртият в класирането – Черноморец (Бяла), е с 9 точки и мач по-малко.