Вие сте тук: НачалоНовиниМъже
Виктория Волей (Пловдив) загуби от участника в Суперлигата - Левски София, втората си контрола от подготовката за новия сезон в мъжката Висша лига по волейбол.Възпитаниците на треньора Атанас Митрев отстъпиха на по-опитния си съперник с 0:6 (23:25, 10:25, 19:25, 19:25, 18:25, 19:25) гейма в приятелски мач. Спарингът се проведе в София, като двата треньорски щаба предварително се бяха разбрали да се играят 6 гейма. Припомняме, че в първата проверка Виктория Волей победи Берое (Стара Загора) с 3:1 гейма. „Аз съм доволен от контролата, защото момчетата се стараха. Ясно е, че съперникът ни е по-класният тим“, заяви за официалния сайт на…
Виктория Волей (Пловдив) стартира с победа контролите преди началото на сезона в мъжката Висша лига по волейбол.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) уреди 7 контролни срещи до началото на новия сезон в мъжката Висша лига по волейбол.
Виктория Волей (Пловдив) приключи днес лагера си в Приморско, с който тимът стартира подготовката си за предстоящия сезон в мъжката Висша лига на България по волейбол.
Бившият юношески и младежки национал на България по волейбол Ивайло Иванов ще играе през новия сезон в отбора на Добруджа 07.