Вие сте тук: НачалоНовини

Виктория Волей (Пловдив) завърши с победа участието си във финалния турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 13 години, който продължава в зала „Борис Гюдеров” в Перник.

Виктория Волей (Пловдив) записа днес две загуби във финалния турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 13 години, който се провежда в зала „Борис Гюдеров” в Перник.

Виктория Волей (Пловдив) записа днес втора поредна „чиста“ победа във финалния турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 13 години, който се провежда в зала „Борис Гюдеров” в Перник.

Виктория Волей (Пловдив) стартира участие във финалния турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 13 години.

Виктория Волей (Пловдив) завърши на трето място във финалите от държавното първенство по волейбол за кадети (родени през 2003 и 2004 година).